24 czerwca grupa „Motylki” odwiedziła Miejską Bibliotekę Publiczną filia nr 8 w Kielcach, gdzie podczas zajęć poznała tradycje związane z Nocą Świętojańską. Dzieci dowiedziały się, czym jest to święto, a także miały okazję poznać i powąchać różne zioła. Na zakończenie wszyscy ze smakiem skosztowali orzeźwiającej lemoniady.
relacja: Karolina Banasik



