Motyw graficzny PS 39
Motyw graficzny PS 39

STARSZAKI POŻEGNAŁY PRZEDSZKOLE

pożegnanie przedszkola

W środę - 17 czerwca - w grupie III "Krasnoludki" i IV "Tygryski", w obecności rodziców i pozostałych członków rodzin przedszkolaków, odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach zasiądą w szkolnych ławkach, po raz ostatni w swojej przedszkolnej karierze zaprezentowały pożegnalny program artystyczny, na który złożyły się pełne wzruszeń i wspomnień wiersze i piosenki oraz tańce. 
Z rąk dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kielcach: pana Andrzeja Mazura i pani Renaty Jabłońskiej przyszli pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz upominki. 
Dziękujemy Wam drogie dzieci za ten wspaniały, wspólny przedszkolny czas, Waszym rodzicom za zaangażowanie i każdą pomoc. Życzymy Wam, abyście w swoich przedszkolnych wspomnieniach zachowali wyłącznie te najlepsze, najweselsze, najfajniejsze dla Was momenty. Teraz przed Wami zasłużone wakacje. Odpoczywajcie, nabierajcie sił do nauki i nie zapominajcie o nas! My będziemy Was wspominać zawsze. Powodzenia na nowej drodze obowiązków szkolnych!

Zapraszamy do GALERII!