Z wizytą w teatrze

W piątek - 02 czerwca 2017 roku - "Misie", "Pszczółki" i "Biedronki" po raz ostatni w mijającym roku szkolnym gościły w Teatrze Lalki i Aktora "KUBUŚ" w Kielcach, gdzie obejrzały najnowszy spektakl aktorski i lalkowy "My się mamy nie słuchamy".  Jest to opowieść o buncie, odwadze i nauce na błędach, a także o tym, że każdy ma potrzebę bycia zauważonym, bo przecież każdy z nas jest ważny. 
Spektakl wyreżyserował Ireneusz Maciejewski, za lalki i scenografię odpowiada jeden z najciekawszych polskich ilustratorów - Robert Romanowicz, a za muzykę - Łukasz Pospieszalski.
W spektaklu „My się mamy nie słuchamy” poznajemy Mrówę, który w przeciwieństwie do swoich braci i sióstr ma dość mrówczej pracy i gromadnego życia w mrowisku. Jak na buntownika przystało Mrówa nie zamierza już dłużej znosić ani swoich bliskich, ani tym bardziej ciągłych obowiązków. Dość znoszenia patyczków, igiełek, liści, dość ciągłych nakazów mamy! Nawet jeśli bliscy będą za nim rozpaczliwie tęsknić - przecież wcześniej nikt go nie zauważał! Mrówa opuszcza swój gwarny dom i postanawia poszukać szczęścia samotnie. Pytanie tylko, czy uda mu się je znaleźć… Zapraszamy do galerii.