Oddział VII - Biedronki

Oddział VII - Biedronki - Ewelina Kuzia     kontakt e-mail: ps39-grupa7@o2.pl

Pod wskazanym wyżej adresem e-mailowym codziennie, w okresie zawieszenia zajęć w przedszkolu, dostępne będą dla Państwa scenariusze zajęć i inne materiały do pracy z dziećmi w domu. Życzymy powodzenia!


KOLOROWY START - czterolatek - Książka - tutaj

KOLOROWY START - czterolatek - karty pracy część druga - tutaj
KOLOROWY START - czterolatek - karty pracy część pierwsza - tutaj

 


DRODZY RODZICE !!!  prosimy o Wasze głosy !

Grupy: "Biedronki" i "Motylki" biorą udział w konkursie "Czyściochowe Przedszkole".
Gorąco prosimy o oddawanie głosów na naszą placówkę - tutaj

 


Przedszkolaki z grupy Motylków i Biedronek wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji „KARTKA DLA MEDYKA”, która miała na celu przybliżenie dzieciom pracy służb medycznych szczególnie w obecnej sytuacji. Teraz jest najlepszy moment na podjęcie tematów związanych z tolerancją, szacunkiem do drugiego człowieka, na rozwijanie postaw wzajemnej pomocy, wsparcia najbliższych. Dzieci wykonały piękne kartki, które są naszym podziękowaniem dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i wszystkich pracowników służby zdrowia, za ich trudną pracę, to znak dla nich, że doceniamy ich pracę i jesteśmy im wdzięczni. Zapraszamy do galerii.


Szanowni Państwo!

Dzieci z grupy VII "Biedronki" biorą udział w konkursie pt. "Drugie życie rolki po papierze toaletowym". Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy przy użyciu rolki po papierze toaletowym, zrobienie zdjęcia pracy i zamieszczenie krótkiego opisu z przygotowań, a następnie wysłanie prac pod adres e-mail: konkursy14@czasdzieci.pl.
Do wygrania są 2 książki od wydawnictwa Zielona Sowa: "Brighstorm. Podniebna wyprawa"; "Detektyw Pingwin i pechowy rejs"; "Gerda. Opowieść o morzu i odwadze" TOM II;  "Misia i jej mali pacjenci". 

Konkurs trwa do 10 kwietnia (piątek) 2020 r.

UWAGA: Prace nadesłane na konkurs publikujemy w galerii na przedszkolnej stronie internetowej.


karty pracy o tematyce wiosennej
kolorowanki
zabawy w domu
piosenki i wiersze
bajki online, na dobranoc, do czytania

gry
zagadki
karty pracy do druku