Akcja "Kartka dla Medyka"

Przedszkolaki z grupy Motylków i Biedronek wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji „KARTKA DLA MEDYKA”, która miała na celu przybliżenie dzieciom pracy służb medycznych szczególnie w obecnej sytuacji. Teraz jest najlepszy moment na podjęcie tematów związanych z tolerancją, szacunkiem do drugiego człowieka, na rozwijanie postaw wzajemnej pomocy, wsparcia najbliższych.

"Motylki" i "Biedronki" świętują Dzień Dentysty

W czwartek - 05 marca 2020 roku - przedszkolaki z grupy "Motylków" i "Biedronek" obchodziły nietypowe święto - DZIEŃ DENTYSTY, podczas którego miały okazję dowiedzieć się, jak dbać o higienę jamy ustnej, aby ząbki były zawsze zdrowe, a uśmiech błyszczał czystością. Podczas zajęć podkreślono, jak ważna dla zdrowych ząbków jest odpowiednia dieta bogata w owoce i warzywa.

Pierwsze zajęcia taneczne w grupie "Pszczółek"

W czwartek - 05 marca 2020 roku - grupa "Pszczółek" gościła panią Sabinę Szkurłat - nauczycielkę tańca nowoczesnego. Podczas zajęć dzieci uczyły się podstawowych kroków i figur, które później zostaną wykorzystane w choreografii tanecznej. Zajęcia wywołały wiele uśmiechów na buziach naszych przedszkolaków. Bardzo serdecznie dziękujemy pani Sabinie, bo taniec to jej pasja. Zapraszamy do galerii.

Strony